Користувачів: 0

Відділ освіти виконавчого комітету Широківської селищної ради

9:09 AM
Відкрита першість ДЮСШ з волейболу

З метою пропаганди здорового способу життя, залучення учнів до занять під час весняних канікул  26 березня  в приміщенні ДЮСШ пройшла першість  Широківської ДЮСШ  з волейболу серед юнаків та дівчат. До спортивної коли прибули 2 команди юнаків з КЗ "Шестірнянська школа ЗСО" , команди юнаів та дівчат  з  КЗ"Широківська школа №1 ЗСО", КЗ"Широківська школа №2  ЗСО" та гості команда юнаків з Криворізької гімназії №127 . В запеклих поєдинках серед дівчат перемогу здобули вихованки КЗ "Широківська школа №1 ЗСО", другими стали дівчата КЗ "Широківська школа №2 ЗСО". Серед юнаків пятими стали  команда КЗ "Широківська школа №2 ЗСО ", четвертими юнаки КЗ "Широківська школа №1 ЗСО", третіми молодша команда юнаків КЗ"Шестрінянська школа ЗСО",другими стали команда Криворізької гімназії №127. А чемпіонами стали бронзові призери обласних змагань з волейболу  команда Шестірнянської СЗШ. Всі команди нагороджені грамотами, а команда переможець нагороджена грамотою та кубком.

Переглядів: 226 | Додав: gromadas2018 | Рейтинг: 0.0/0